ÖZEL DERSTE NEDEN CEYLAN EĞİTİM?

CEYLAN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ailesi olarak hizmetlerimizi özel ders ve yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri olarak 2ana başlık altında toplayabiliriz. Özel ders hizmetlerimizi Fransızca özel ders,İngilizce özel ders ve Öss-sbs gibi özel sınavlara yönelik ayrı programlarla yürütmekteyiz.(Programlarımızla ilgili detaylı bilgi için anasayfamızdaki linkleri takip ediniz..) Yurtdışı eğitim ve danışmanlık hizmeti olarak da birbirinden seçkin dil okullarıyla yaptığımız anlaşmalar sonucunda öğrencilerimize istedikleri süre boyunca İngilizce'yi İngiltere'de,Fransızcayı Fransa'da öğrenme ya da geliştirme imkanı sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

MURAT CEYLAN:1994-2001 yılları arasında Saint Benoit Fransız lisesinde öğrenim görmüştür.Lisesinden 4.88 not ortalamasıyla okul üçüncüsü olarak mezun olduktan sonra Türkiye derecesiyle Boğaziçi üniversitesine girmiş,2006 yılında da onur derecesiyle okulundan mezun olmuştur.Bitmek bilmez öğrenme ve öğretme iştahıyla halen Galatasaray Üniversitesinde akademik düzeyde tez çalışmalarını sürdürmektedir.Üniversiteye girdiği 2001 yılından 1000in üzerinde öğrencisine İngilizce ve Fransızca dillerinde tüm sayısal dersler,YGS-LYS ve SBS hazırlık programları konusunda yardımcı olmaktadır.Ayrıca diğer kurucu eğitimcimiz Burak Ceylan la birlikte üniversitenin de içinden bir eğitimci olmanın avantajıyla Galatasaray Üniversitesi İÇ SINAV hazırlık programının koordinatörlerinden biridir.Özellikle Fransız okulları öğrencileri yıllardan bu yana deneyiminden fazlasıyla yararlanmaktadır.

.

BURAK CEYLAN:1994-1997 tarihleri arasında Vefa Anadolu lisesi,1997-2000 tarihleri arasında da ülkenin sayılı okullarından Atatürk Fen Lisesinde öğrenim görmüştür.2000-2005 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini onur derecesiyle bitirdikten sonra ,2005-2007 tarihleri arasında da İTÜ İşletme Yüksek lisansını başarıyla tamamlamıştır.2001 yılından bu yana İngilizce ve Fransızca dillerine hakimiyeti ve sayısal derslerdeki üstün yeteneğiyle özel derslerle öğrencilerine yardımcı olmaya çalışmaktadır.Burak Ceylan,Fransızca DELF B2 diplomasına sahiptir. Özel dersler dışında, yurt dışı eğitim ve danışmanlık alanındaki faaliyetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.ceylanegiteam.com  web sitemizi de ziyaret ediniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ ve MİSYON - VİZYONUMUZ

Geleceği şekillendirecek olan akıl ve bilgidir.Gücünü kurum kültüründe barındıracağı dürüstlük ve şeffaflık gibi manevi değerlerden alan bir kurum olarak Ceylan Eğitim ve danışmanlık'ın amacı sürekli olarak geliştirmek,kurumumuzdan faydalanan tüm insanlara değer katmak ve memnuniyetlerini sağlamaktır.Ceylan Eğitim kadrosu ve yöneticileri,yaptığı her işin altına kendi imzasını atabilecek kaliteli ve emek harcayarak sonuç almaya odaklanan bir topluluktur.Maddi değerler ise,kurumumuzun çevresindeki insanlara verilen önemin,onlar için Ceylan Egitim'in oluşturduğu değerlerin gücü ile doğru orantılı olarak kendiliğinden oluşacaktır.

Vizyonumuz,yurtdışı eğitim danışmanlığı ve Fransızca –İngilizce özel ders hizmetlerinde sektörünün saygı duyulan lider kuruluşu olmaktır.

Gelin,sizin Ceylan Egiteam'i,bizim de sizleri tanımamız için bir fırsat yaratın,bizi arayın ,geleceği birlikte şekillendirelim.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

Fransız sisteminin uzmanı eğitimcileriyle Ceylan Eğitim ve Danışmanlık,sadece Fransız okullarına yönelik okul takviye programlarında yepyeni bir modeli ortaya koymuştur:"Garantili Eğitim modeli".

Sizlere de çok iddialı gözükebilecek bu kavram,eğitimdeki değişken sayısının çokluğunu göz önünde bulundurursak temeli olmazsa içi boş bir pazarlama taktiğinden öteye geçmeyecektir.

Devam »